Emfad 12 DS Yer Altı Görüntüleme Radarı

Emfad 12 DS Yer Altı Görüntüleme Radarı

80,000.00

Emfad 12 DS Yer Altı Görüntüleme Radarı Alman teknolojisi toprak altı görüntüleme sistemi Emfad 12 Ds 12 mt derinlere kadar toprak altındaki oda mezarları, tünel girişlerini, mahzenleri bulabilen en iyi yer altı görüntüleme cihazlarından biridir.

emfad-12-ds-yer-alti-goruntuleme-radari

80,000.00

Sepete ekle
Satın Al

Emfad 12 DS Yer Altı Görüntüleme Radarı

Yer Altı Görüntüleme Radarı Emfad 12 Ds toprak altı görüntüleme radarı; Alman teknolojisi toprak altı görüntüleme sistemi Emfad 12 Ds 12 mt derinlere kadar toprak altındaki oda mezarları, tünel girişlerini, mahzenleri bulabilen en iyi yer altı görüntüleme cihazlarından biridir.

Yer altı görüntüleme cihazı Radarı Emfad 12 Ds özellikle toprak altına yapılan odaları ve manyetik alan içeren metal kütleleri aynı anda CANLI ÇEKİM yaparak da tespitlerini yapabilirsiniz. İsterseniz siz canlı çekim yaparken arabanızdaki bilgisayarınıza yaptığınız çekimleri 50 metre uzak mesafeden gönderebilirsiniz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

Emfad 12 Ds oda ve mahzenleri 12 mt kadar bulabilmektedir. Toprak altı cihazı Emfad 12 Ds; sismik dalgaların oluşturduğu manyetik alanları indükleme yaparak tam merkezini, enini ve boyunu tespit yapabilirsiniz.

emfad-12-ds-yer-alti-goruntuleme-radari

Emfad 12 Ds yer altı radarı modelleri Asya Dedektör Teknoloji’lerinde. Emfad 12 Ds yer altı görüntüleme radarı, ister satın alabilirsiniz isterseniz de kiralayabilirsiniz. Toprak altı görüntüleme cihazlarının içinde Emfad 12 Ds gerçek üç boyutlu gösterebilen ve her türlü kayalık ve engebeli arazilerde çalışma kolaylığı bütçenize uygun ister satılık isterse kiralık alabilirsiniz.

Yeni Alman teknolojisi yer altı cihazı Emfad 12 DS; yer altı görüntüleme sistemleri içinde en iyilerinden biri olma özelliğine sahiptir özellikle kayalık ve dağlık bölgelerde toprak altındaki kral mezarlarını, mahzen girişlerini ve büyük hazinelerin tespitinde son derece mükemmel sonuç vermektedir.

Emfad 12 DS tespit yaptığı hazinelerin çekimlerini renkli kayıt yaparak bilgisayarındaki özel yazılım sayesinde üç boyutlu olarak inceleme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınıza kaydedebilir dilerseniz renkli çıktısını alarak saklayabilirsiniz.

emfad-12-ds-yer-alti-goruntuleme-radari-cihazı

Yer Altı Radarı Emfad 12 Ds tarafından geliştirilen EMFAD UG 12 DS cihazı elektrik iletkenliği taşıyan farklı maddelerin farklı iletkenliklerinden yararlanarak yer altında tespitini sağlar. Yer altı görüntülemede EMFAD ® – ScanDS programı toprak altındaki yabancı cisimlerin iletkenliğinden yararlanarak ölçümler yapan ve bu ölçümleri işleyen ve görüntüleyen bir veri işleme yazılımıdır.

Bu yazılım ölçümlerin 2D und 3D – görüntü, yorumlama, modelleme, doküman yapma ve yazılı basım imkanlarını sağlar. Toprak altı görüntüleme radarı Emfad 12 Ds yeni modeli Asya Dedektör mağazalarında ayrıntılarıyla inceleyebilir arazide denemesini yaparak alabilirsiniz.

Yer Altı Radarı Emfad 12 Ds programının kullanımı oldukça kolay ve menülerin kullanımdaki akışı kendi kendini açıklayıcı niteliktedir. Ayrıca arazideki çekimlerinizin yorumlaması, bilgi desteği teknik konularda her türlü bilgi akışı sağlanmaktadır.

yeraltı görüntüleme cihazı emfad ds, EMFAD FİYATI, emfad dedektör, emfad yeraltı radarı-emfad-12-ds-yer-alti-goruntuleme-radari

YER ALTI GÖRÜNTÜLEMEDE EMFAD ® – ScanDS programı Toprak altındaki yabancı cisimlerin iletkenliğinden yararlanarak ölçümler yapan ve bu ölçümleri işleyen ve görüntüleyen bir veri işleme yazılımıdır.

Bu yazılım ölçümlerin 2D und 3D – görüntü, yorumlama, modelleme, doküman yapma ve yazılı basım imkanlarını sağlar. Emfad Ds yeni modeli Asya Dedektör mağazalarında ayrıntılarıyla inceleyebilir arazide denemesini yaparak alabilirsiniz.

Emfad Ds programın kullanımı oldukça kolay ve menülerin kullanımdaki akışı kendi kendini açıklayıcı niteliktedir. Ayrıca arazideki çekimlerinizin yorumlaması, bilgi desteği teknik konularda her türlü bilgi akışı sağlanmaktadır.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Musteri degerlendirmeleri
 • 0
  0 derecelendirme
 • 5 Yıldızlar
  0%
  4 Yıldızlar
  0%
  3 Yıldızlar
  0%
  2 Yıldızlar
  0%
  1 Yıldız
  0%
İncelemeler

Henüz yorum yok.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorumlayan siz olun “Emfad 12 DS Yer Altı Görüntüleme Radarı”