220 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Göstermek 24 28 32

Avcı M-70 Alan Tarama Cihazı

7.500,00 
AVCI M-70, Türkiye’de üretilen ve yaygın olarak kullanılan bir alan tarama cihazıdır. Cihaz, altın, gümüş, bakır, bronz gibi metalleri ve boşlukları tespit etmek için kullanılır. AVCI M-70, statik enerjiyi kullanıcısından alır ve bu enerjiyi hedefin yaydığı frekansları algılamak için kullanır. Cihaz, bu frekansları analiz ederek hedefin konumunu ve türünü belirler.

Score Dedektör

19.220,00 
Score dedektör su geçirmez özelliği olan Nokta Score altın arama dedektörü fiyatıyla da en iyi dedektör sınıfında yer almaktadır.Score dedektör define işaretlerinin olduğu yerlerde altın, tek para ve sikkelerin tespitlerini yapabilmektedir.

Nokta Double Score Dedektör

21.150,00 
Nokta Score dedektör,nokta dedektörün yeni çıkarmış olduğu altın,define,hazine arama dedektörü.Nokta Score altın dedektörü su geçirmez özelliğine sahiptir.Define işaretlerinin olduğu yerlerde değerli hazineleri bulabilmektedir.Nokta Score dedektörün fiyatı ve özellikleri için müşteri temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alan Tarama Şarj Cihazı

850,00 

Bionic A-T7 Alan Tarama Cihazı

Bionic A-T4 Alan Tarama Cihazı

Marduk Scanner Alan Tarama Cihazı

Via Gold LRL Alan Tarama Cihazı Modelleri İle Uyumludur.

Lidyum Şarj Cihazı

850,00 

Lidyum Şarj Cihazı

Via Gold Modeli

Via Gold A9 Modeli

A6 Plus Modeli

Jeofinder A-Z Plus Modeli ile uyumludur.

Via Gold Dedektör Arama Başlığı (26x32cm) 14 khz. Bobin

6.500,00 
Via gold dedektör Arama Başlığı (26x32cm) 14 khz. Bobin ile A6 Plus modeli ile uyumlu olup kaya içindeki büyük külçe altın ve hazineleri, define işareti yapılmış Ermeni, Rum hazine ve definelerini, Roma, Bizans, Greek altınlarını, gümüş, bronz, tunç, metal obje ve heykelleri algılamaktadır.

Tesoro Lobo Super Traq Dedektör

0,00 
Tesoro Lobo Super Traq define işaretlerinin bulunduğu yerlerde  toprak da ve kaya da defineleri,hazineleri ayrım yaparak derinden tespitler yapabilmektedir.Tesero Lobo Traq metal arama dedektörü define her türlü toprak yapısında üstün performans göstermektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Tesero Cortes Dedektör

0,00 
Tesero cortes altın arama dedektörü ayrım moduyla altın,tek para,gümüş,bakır gibi değerli değersiz hazineleri derinden bulabilmektedir.Tesero cortes gelişmiş özellikleri ve fiyatı ile en iyi dedektör sistemlerinden biridir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Tesero Tejon Tek Para Dedektörü

0,00 
Tesero Tejon tek para altın dedektörü,ayrımlı derin arama dedektörü tejon yer altındaki değerli olan altın,gümüş,bronz,mücevher gibi değerli esyaları bulabilmektedir.Tesero Tejon altın define dedektörünü mağazamızda deneyip test ederek garantili uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Tesero Mojave Metal Arama Dedektörü

0,00 
Tesero Mojave metal arama dedektörü mineralli toprakta ve her türlü toprak yapısında en iyi çalışma imkanı sunar.Tesero Mojave altın arama dedektörü toprak altındaki altın,gümüş,bakır,bronz gibi parçaların tespitlerini yapabilmektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafından satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.