DEDEKTÖRLERİN

ARAZİDE EĞİTİMİ

Dedektor define altin dedektorlerin arazide egitimi en iyi goruntulu dedektorler kiralik dedektorler

Dedektör satın alırken, ikinci el veya sıfır fark etmeksizin, arazide test etme imkanına sahipsiniz.

Asya Dedektör Teknolojileri, ikinci el dedektör sitemizde, Minelab, Garrett, Nokta, Makro, Lorenz, OKM, XP gibi markaların dedektörlerini uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır.

Şirketimiz, kiralık dedektör sistemleri, yer altı görüntülü dedektör sistemleri ve alan tarama cihazlarını ikinci el ve kiralık olarak 2 yıl garantili satışını yapmaktadır.

Asya Dedektör, 20 yıldır ikinci el dedektörleri uygun fiyata satmaktadır.

Asya Dedektör Teknolojileri, her zaman en iyi altın dedektörü ve define dedektör modellerini test ederek satışını yapmaktadır.

Altin arama dedektoru kiralik dedektor fiyatlari en iyi dedektor fiyatlari goruntulu dedektor

İkinci el görüntülü altın dedektörü satın alırken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Garantili olması: İkinci el dedektörlerde arıza olduğunda firma sorumlu olacaktır. Bu nedenle, garantili dedektörler satın almak önemlidir.
  • Güvenilir firmalardan alınması: Güvenilir firmalardan satın alınan dedektörler daha kaliteli ve sağlam olacaktır.
  • Arazide veya ofis içinde test edilmesi: Satın alacağınız dedektörün çalışma sistemini, başlıklarını ve altın ayrım testlerini mutlaka test edin.
  • Özelliklerinin incelenmesi ve testlerinin yapılması: Satın alacağınız dedektörün özelliklerini inceleyin ve testlerini yapın.

Asya Dedektör Teknolojileri

Asya Dedektör Teknolojileri, Altunizade Üsküdar İstanbul'daki satış mağazasında 60'a yakın marka ve model dedektör bulundurmaktadır. Kendi AR-GE'lerinde ürettikleri 20'den fazla görüntülü dedektör modelinin videolarını YouTube kanallarından veya sitelerinden izleyebilirsiniz.

Via Gold A9 Alan Taramalı Altın Dedektörü

59.000,00 
Via Gold A9 Alan Taramalı Altın Dedektörü 100 metre kadar çevresini tarayabilme özelliği, alan tarama cihazı özelliği, sayısal IP arama ve pointer odaklama özelliği ile diğer define dedektörlerine karşılık büyük oranda fark ortaya koymaktadır.

Bionic A-T-7 Alan Tarama Cihazı

24.500,00 
Bionic A-T-7 Alan tarama cihazı, boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Bionic A-T-7; 100mt ile 400mt uzaklıktaki toprak altı ve kaya içlerinde yapılmış olan oda mezarları bunlarının içinde bulunan altın ve bronz objeleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Bionic A-T-4 Pro Alan Tarama Cihazı

21.500,00 
Bionic A-T-4 Pro Alan tarama cihazı boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda  yardımcıdır.

Marduk Scanner Alan Tarama Cihazı

13.000,00 
Marduk Scanner alan tarama Cihazı; manyetik alan oluşmuş altın, bronz, tunçları, mezar odaları ve tünel girişlerini bulma konusunda 200 metre mesafeye kadar ön keşif ve tespit yapabilen cihazdır.

Bionic A-T-4 Eko Alan Tarama Cihazı

14.500,00 
Bionic A-T-4 Alan tarama cihazı, altın ve boşluk bulmak için kullanılır. Bionic A-T4 100 mt ile 400 mt uzaklıktaki toprak altı ve kaya içlerine yapılmış olan oda mezarları ve bunların içinde bulunan altın ve bronz objeleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

13.500,00 
Bionic A-T-3  alan tarama cihazı; boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, tunç  eşyaları 100 metre ile 500 metre uzaktan saptar.