25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Göstermek 24 28 32

Kiralık Conrad X3 Yeraltı Görüntüleme Cihazı

1,00 
Kiralık Conrad X3 Yeraltı Görüntüleme Cihazı oda,tünel,mezar,boşluk gibi yapıları tespit etmektedir.Kiralık conrad x3 yer altına yapılan oda mezarları ve altın külçeler oda içerisinde 8 metreye kadar tespitlerini yaparak görüntü alabilmektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Kiralık Emfad DS Yeraltı Görüntüleme Radarı

1,00 
Kiralık Emfad 12 DS Alman markası olan  bilgisayarlı yeraltı görüntüleme sistemi Emfad kayalık ve dağlık bölgelerde toprak altındaki kral mezarlarını, mahzen girişlerini ve büyük hazinelerin tespitinde son derece mükemmel sonuç vermektedir.

Kiralık Lorenz Z2 Dedektör

1,00 
Kiralık Lorenz Z2 dedektör tarihi ören yerlerde yer altındaki altın,gümüş,bakır gibi değerli hazineleri,defineleri bulabilmektedir.Derin Define Dedektörü Lorenz Z2 alman markasını mağazamızdaki 50 farklı dedektör modelleri ile karşılaştırarak açık arazide ki test sahamızda altın ve metalleri test edebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Mala Gpr Görüntülü Yer Altı Radarı

1,00 
Kiralık Mala Gpr yeraltı görüntüleme sistemi 8-12 Mt Derinlerdeki Yapıları Ve Hazineleri Bulabilmektedir.Emfad 12 Ds toprak altı görüntüleme cihazı oda,tünel,boşluk gibi yapıların tespitlerini yapabilmektedir.

Kiralık Vanquish 540 Dedektör

1,00 
Kiralık Vanquish 540 Dedektör gümüş,altın,mücevher gibi değerli metallerin tespitlerini yapabilmektedir.Metal arama dedektörü Vanquish 540 derin define arama dedektörü Arama başlığı 1 m’ye (3,3 ft) kadar su geçirmez ve Suya Dayanıklı özelliğine sahiptir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Marduk A-Z 7000 Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarı

1,00 
Marduk A-Z 7000 Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarı metal kütleler, yer altına yapılan oda mezarları ve altın külçeler oda içerisinde 8 metreye kadar tespitlerini yaparak görüntü alabilmektedir.

A3 Plus Kiralık Altın Dedektörü 

1,00 
A3 Plus Kiralık Altın Dedektörü altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Kiralık Altın Dedektörü A3 Plus özellikle derinlik hesaplaması ve daha bir çok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

A5 Plus Kiralık Metal Altın Dedektörü

1,00 
A5 Plus Kiralık Metal Altın Dedektörü altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Kiralık A5 Plus dedektör fiyatı, özellikleri, derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

A6 Plus Kiralık Altın Arama Dedektörü

1,00 
A6 Plus Kiralık Dedektör altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. A6 Plus fiyatı, özellikleri, derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

Kiralık Garrett Axiom Dedektör

1,00 
Kiralık Garrett Axiom dedektör garrett modellerinin en geliştirilmiş özelliklere sahip garrett axıom metal arama dedektörü altın,gümüş,bronz,tunç,tek para aramalarında en iyi tespitler yapabilmektedir.Kiralık garrett axıom dedektör Asya dedektör teknoloji merkezinden garantili indirimli nakit fiyata satın alabilir veya ikinci el olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralık Okm Rover C2 Görüntüleme Cihazı

1,00 
Kiralık Okm Rover C2 görüntüleme cihazı değerli hazineleri oda,tünel boşluk gibi yapıları altın,gümüş,bronz,gibi değerli hazinelerin tespitlerini yapabilmektedir.Okm Rover C2 kiralık yer altı görüntüleme cihazını diğer toprak altı görüntüleme cihazlarla ve  deneyip test ederek kendi argemizde üretmiş olduğumuz cihazlarla karşılaştırarak ister nakit indirimli fiyata veya ikinci el kiralama imkanına sahipsiniz.