Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

 

ASYA DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KREDİ KARTI GÜVENLİGİ

 

Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

 

3D SECURE NEDIR?

 

3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adi verilir.

3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Firma Ünvanı: ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ MADEN SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: VALİDE-İ ATİK MAH. NUHKUYUSU CAD. İHLAS NO: 219 İÇ KAPI NO: 2 ÜSKÜDAR/ İSTANBUL

E-Posta: info@asyadedektor.com

Tel: 0216 342 43 19 / 0532 514 54 71

 

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim
Hesabım