Dedektör Kiralama

Kiralık dedektör fiyatları, kiralık alan tarama cihazları ve kiralık toprak altı görüntüleme radarları günlük, haftalık, aylık kiralama fiyatları için Asya Dedektör Teknolojileri müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki 2 katlı büyük mağazamızdaki stantlarımızda bütün dedektör markaları ve modellerinin eğitim ve tanıtımları yapılmaktadır. Daha önce arazide, toprak altında yapılmış olan stantlarımızda istediğiniz marka ve modelin uygulama ve denemeleri her cumartesi günü yapılmaktadır. Özellikle yeni çıkan en son teknoloji dedektör ve alan tarama cihazları için kategori bölümlerinden inceleyebilir isterseniz YouTube Asya Dedektör Teknolojileri kanalımıza abone olup, şirketimizin çıkartmış olduğu yeni dedektör modellerini ve dünyadaki yeni çıkan dedektör videolarını takip edebilirsiniz.

Dedektor-Kiralama-Altin-arama-Dedektoru-Kiralik-Altin-Dedektoru-Fiyatları

Dikkat: toprak altı görüntüleme radarları diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliliği ve yalan bulunmaktadır. Bu yalanlar kurumsal firma adı altında ya da bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir. İsrail yapımı, özel yapım, biz yaptık, ben kullanıyorum ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır. Başka yalan söylemler ise, uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi ve yer tespiti yapıldığını ifade eden kişi ya da kişiler. Bunlar genelde sosyal medya ortamında faaliyet göstermektedirler, bu kişi ya da kişiler sizin göndermiş olduğunuz konum üzerinden çekim yaptıklarını söylemektedirler bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi Aziz SANDIKÇIOĞLU’nun Türkiye gezileri sonucunda ve ofisimize gelen müşterilerin söylemlerinden ve yapılan çalışmalarda bu zamana kadar hiçbir sonuç alınamamış ve birçok bölgenin de daha sonra başka kişiler tarafından kazılarak çalışmalar yapıldığı görülmüştür. Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandığınız kişilere gönderdiğiniz konum sayesinde define olduğunu umut ettiğiniz yerlerin tespitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tespitlerin hangi kurum ya da devlet tarafından yapıldığı anlaşılamamıştır. Bu konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi sizlerle YouTube kanallarımızda, logomuzun bulunduğu tüm sitelerimizde sizlerle paylaşılacaktır.

Lütfen Dikkat: cihaz kiralamasında aşağıdaki evraklardan mutlaka bir tanesi gerekmektedir. Adınıza kayıtlı bir fatura olabilir, örnek; (elektrik, su, doğalgaz gibi) bir tanesi yeterlidir, ya da ikametgâh kâğıdı veya e-devletten nüfus kâğıt örneği.

Not: Fiyatları yüksek olan bilgisayarlı toprak altı görüntüleme cihazları kiraya verilirken cihazın 4’te 1 fiyatı nakit olarak teminat olarak alınmaktadır. Daha geniş kapsamlı bilgi için arayınız…