Asya-Dedektör-Altin-Arama-Dedektoru-Fiyatlari-ve-Altin-Arama-Dedektoru-Modelleri

BİZ KİMİZ

Asya Dedektör Teknoloji'nin amacı ve hedefi, sizlerin toprak altındaki gören gözü ve işiten kulağı olmaktır. Bunun için, defineye gönül veren ya da altın ve define aramalarına yeni başlamış kişilerin, doğru bilgiye en kolay şekilde ulaşabilmesi için 20 yıllık define alanındaki tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi sizlere sunuyoruz.

Bilgi almak istediğiniz herhangi bir dedektör hakkında, bizleri telefon ile aramanız yeterlidir. Asya Dedektör’ün amacı, sizlerin ‘‘En iyi dedektör hangisi?’’ sorusuna cevap bulmanız için, tüm dünya markalarını Asya Dedektör mağazamıza topladık. Dilediğiniz dedektörü kiralayarak alabilir, ikinci el dedektör modelleri seçeneklerinden ikinci el veya sıfır dedektör sahibi olabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile ve dilerseniz mağazamıza gelerek, çayımızı, kahvemizi içerken istediğiniz altın arama dedektörü, alan tarama cihazı ve yeraltı tarama radarlarından birini deneyebilir, eğitimini alabilir diğer detektörlerle karşılaştırabilirsiniz.

Asya Dedektör Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, 1 metreden 12 metreye kadar yer altındaki oda, tünel, mahzen ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, paraları ve heykelleri bulabilme özelliği olan dedektör çeşitlerini, bilgisayarlı görüntülü sistemlerinin satışını, kiralamasını, ikinci el alım ve satımını yapmaktadır. Özellikle define amaçlı, toprak ve kayanın içine gömülmüş olan, antik değeri yüksek olan altın ve objelerin, büyük define gömülerinin ve bütçenize en uygun ve en iyi dedektörleri Asya Dedektör Mağazaları’nda bulabilirsiniz...

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacı ile ürünlerimizi milli ve milletlerarası standartlara uygun üretmek, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, çalışanlarımızın memnuniyeti ve katılımı ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, müşterimize Lojistik Destek, İlkeli Hizmet, Modern Anlayış, Araştırmacı Kadro sunmak kuruluşumuzun Kalite Politikasıdır.

İLETİŞİM

Asya Dedektör

Valide-i Atik Mahallesi,
Nuhkuyusu Caddesi No 219
Bağlarbaşı-Üsküdar/İstanbul (NOT: Altunizade PTT’si üst katı)

Dedektör satın alma, kiralama ve diğer tüm merak ettikleriniz hakkında soru sormak, bilgi almak için bizi arayın. WhatsApp üzerinden mesaj atmayı tercih ediyorsanız, istediğiniz iletişim seçeneği üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18

telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90

telefon icon 0545 560 70 90   telefon icon 0532 387 16 35

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

whatsapp icon 0532 387 16 35

E-Posta Adresimiz
info@asyadedektor.com

Öne Çıkan Dedektörler

Via Gold LRL Alan Tarama Cihazı

19.000,00 
Via Gold LRL alan tarama cihazı altın, boşluk gümüş metal ayrım özelliğine sahip en iyi ekranlı alan tarama cihazıdır. Alan tarama cihazı Via Gold LRL alan tarama dedektörü yer altındaki kral mezarlarını, roma oda kaya mezarlarını, Bizans oda mezarlarını, tümülüs tünel girişlerini, mahzen tespit yapabilmektedir.

Bionic A-T-7 Alan Tarama Cihazı

24.500,00 
Bionic A-T-7 Alan tarama cihazı, boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Bionic A-T-7; 100mt ile 400mt uzaklıktaki toprak altı ve kaya içlerinde yapılmış olan oda mezarları bunlarının içinde bulunan altın ve bronz objeleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Marduk Scanner Alan Tarama Cihazı

13.000,00 
Marduk Scanner alan tarama Cihazı; manyetik alan oluşmuş altın, bronz, tunçları, mezar odaları ve tünel girişlerini bulma konusunda 200 metre mesafeye kadar ön keşif ve tespit yapabilen cihazdır.

Via Gold A9 Alan Taramalı Altın Dedektörü

59.000,00 
Via Gold A9 Alan Taramalı Altın Dedektörü 100 metre kadar çevresini tarayabilme özelliği, alan tarama cihazı özelliği, sayısal IP arama ve pointer odaklama özelliği ile diğer define dedektörlerine karşılık büyük oranda fark ortaya koymaktadır.

Bionic A-T-4 Pro Alan Tarama Cihazı

21.500,00 
Bionic A-T-4 Pro Alan tarama cihazı boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda  yardımcıdır.

Marduk Az 7000 Yer Altı Görüntüleme Radarı

150.000,00 
Marduk Az 7000 Yer Altı Görüntüleme Radarı değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.