Biz Kimiz

Asya Dedektör Teknoloji'nin amacı ve hedefi, sizlerin toprak altındaki gören gözü ve işiten kulağı olmaktır. Bunun için, defineye gönül veren ya da altın ve define aramalarına yeni başlamış kişilerin, doğru bilgiye en kolay şekilde ulaşabilmesi için 20 yıllık define alanındaki tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi sizlere sunuyoruz.

Bilgi almak istediğiniz herhangi bir dedektör hakkında, bizleri telefon ile aramanız yeterlidir. Asya Dedektör’ün amacı, sizlerin ‘‘En iyi dedektör hangisi?’’ sorusuna cevap bulmanız için, tüm dünya markalarını Asya Dedektör mağazamıza topladık. Dilediğiniz dedektörü kiralayarak alabilir, ikinci el dedektör modelleri seçeneklerinden ikinci el veya sıfır dedektör sahibi olabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile ve dilerseniz mağazamıza gelerek, çayımızı, kahvemizi içerken istediğiniz altın arama dedektörü, alan tarama cihazı ve yeraltı tarama radarlarından birini deneyebilir, eğitimini alabilir diğer detektörlerle karşılaştırabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Asya Dedektör Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, 1 metreden 12 metreye kadar yer altındaki oda, tünel, mahzen ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, paraları ve heykelleri bulabilme özelliği olan dedektör çeşitlerini, bilgisayarlı görüntülü sistemlerinin satışını, kiralamasını, ikinci el alım ve satımını yapmaktadır. Özellikle define amaçlı, toprak ve kayanın içine gömülmüş olan, antik değeri yüksek olan altın ve objelerin, büyük define gömülerinin ve bütçenize en uygun ve en iyi dedektörleri Asya Dedektör Mağazaları’nda bulabilirsiniz...

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacı ile ürünlerimizi milli ve milletlerarası standartlara uygun üretmek, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, çalışanlarımızın memnuniyeti ve katılımı ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, müşterimize Lojistik Destek, İlkeli Hizmet, Modern Anlayış, Araştırmacı Kadro sunmak kuruluşumuzun Kalite Politikasıdır.

Asya-Dedektör-Altin-Arama-Dedektoru-Fiyatlari-ve-Altin-Arama-Dedektoru-Modelleri

image-divider

Uzman Kadromuz

Muharrem SANDIKÇIOĞLU

Muharrem SANDIKÇIOĞLU

Şirket Kurucusu

0216 342 43 19 / 0532 747 19 17

İLETİŞİM
M. Serdar ŞİŞMAN

M. Serdar ŞİŞMAN

Genel Müdür

0216 343 43 19 / 0536 560 70 90

İLETİŞİM
Volkan SANDIKÇIOĞLU

Volkan SANDIKÇIOĞLU

Genel Müdür Yardımcısı

0216 342 43 19 / 0532 514 54 71

İLETİŞİM
Ceyda BATTAL

Ceyda BATTAL

Grafik Tasarım / Web Yazılım

0216 342 43 19

İLETİŞİM
Nazlı SARIÇAM

Nazlı SARIÇAM

Web Tasarım / Sosyal Medya Yönetim

0216 342 43 18

İLETİŞİM
Cihan SANDIKÇIOĞLU

Cihan SANDIKÇIOĞLU

Müşteri Temsilcisi

0532 387 16 35

İLETİŞİM
Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim
Hesabım