Garanti Şartları

 

Sipariş verilen ürünlerin isimleri fatura ve kredi kartı ekstresinde geçmemektedir. 

 

Kredi kartı extrenizde, yapmış olduğunuz alışverişlerin açıklaması sitenizde gözükmektedir.

 

Ürünler kapalı ambalajda dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.

 

Kredi Kartınız 256 bit şifreleme metodu ile isleme alınır ve kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz.

 

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyadı, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

 

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır.

 

Cihaz Sipariş İade Koşulları

 

  1. Ürün teslim alındığı gün IADE çıkartılmalıdır.

 

  1. Cihan paketi açılırken eksikler tespit edilmektedir. Aksine bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vesaire durumlarda da iade kabul edilmez.

 

  1. Cihazın bobin rengi, kulaklık, şarj farklılığı, çanta farklılığı dışında bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolay sorumluluk kabul etmemektedir. 

 

  1. Sipariş esnasında ürünün katalog ve kodunu belirtmeniz gerekmektedir.

 

  1. info@asyadedektor.comadresine iade işlemleriniz ile ilgili e-mail gönderebilirsiniz.

 

  1. İade işleminde ürün ile birlikte size ulasan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adi ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

  1. Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden PTT kargo ile karsı ödemeli yollayabilirsiniz.

 

  1. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmaz. 

Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile alınmış ürünlerde satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit iadesi yapamaz.

 

Kapıda Ödeme Sistemi ile alınan ürünlerin iade koşulları:

 

1.Genel iade koşulları geçerli olmakla birlikte aşağıda ki koşullar ek olarak bilginize sunulmaktadır.

 

2.Kapida nakit ödeme ile satın alınan ürünler, iade edildiği takdirde para iade süresi 7-14 gündür.

 

3.Kapida Ödeme Hizmet bedeli ve kargo bedeli geri iade edilmemektedir.