OKM Exp 4000 Yer Altı Görüntüleme Radarı

65,000.00

OKM Exp 4000 Yer Altı Görüntüleme Radarı metal dedektörü kadar tüm 3D zemin tarayıcıların en başarılı jeofizik araçtır. Bu 3D metal dedektörü çoğunlukla defineciler, arkeologlar ve altın veya yeraltı gizli hazineleri arayan herkes tarafından kullanılır.

Açıklama

Okm Exp 4000 Yer Altı Görüntüleme Radarı

Yeraltı görüntüleme radarı Okm EXp 4000 metal dedektörü kadar tüm 3D zemin tarayıcıların en başarılı jeofizik araçtır. Bu 3D metal dedektörü çoğunlukla defineciler, arkeologlar ve altın veya yeraltı gizli hazineleri arayan herkes tarafından kullanılır.

Birçok hazine dünya bulur, eXp 4000 gerçekten başarılı olmak için gerekli olan tüm gereksinimleri yerine getirdiğini kanıtlamıştır. OKM EXp 4000 zemin tarayıcı kullanarak birçok gömülü ürün çoğu diğer metal dedektörleri dışında derinliklerde yer olabilir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

Yeraltı görüntüleme radarı Okm Exp 4000 metal dedektörü tüm 3D zemin tarayıcılarının içinde en başarılı jeofizik araçtır. Bu 3D metal dedektörü çoğunlukla defineciler, arkeologlar, altın veya yer altı gizli hazneleri arayan herkes tarafından kullanılır. Okm Exp 4000 gerçekten başarılı olmak için gerekli olan tüm gereksinimleri yerine getirdiğini kanıtlamıştır.

okm-exp-4000-yer-alti-goruntuleme-radari

Okm Exp 4000 zemin tarayıcı kullanarak birçok gömülü ürünü diğer metal dedektörler dışındaki derinliklerde bulabilir. Okm Exp 4000 kiralık yer altı görüntüleme cihazını Asya Dedektör Teknolojileri’nden ister satın alabilirsiniz isterseniz kiralayabilirsiniz.

Ayrıca mağazamıza gelen müşterilerimize Okm 6000 cihazın özelliklerini dünyadaki diğer marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. Ayrıca mağazamızda diğer dedektörlerin tamamını bulabilirsiniz.

Dedektörlerden herhangi birini satın almak, kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ödemeli kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

OKM EXp 4000 Zemin Tarayıcı Uygulamaları ve Özellikleri

Koruyuculu paketlenmiş hafif taşınabilirlik, Peli ulaşım durumda o ulaşılması zor bölgelerde de, her yerde alınabilir böylece. Kolay kullanım herkes için uygundur. Bu hazine dedektör kullanmak için bir metal tespit uzman olmak gerekmez.

okm-exp-4000-yer-alti-goruntuleme-radari-cihazı
okm-exp-4000-yer-alti-goruntuleme-radari-cihazı

Okm Exp 4000 Yer Altı Görüntüleme Radarı Uygulamaları ve Özellikleri

Kolay kullanımı herkes için uygundur. Bu hazine dedektörünü kullanmak için bir metal tespit uzman olmak gerekmez.

Kiralık altın arama dedektörü Okm Exp 4000 yer altı görüntüleme radarı özellikleri aşağıdaki uygulamalar için tasarlanmıştır:

Arkeolojik araştırmalar, metal algılama, hazine avı ve altın prospeksiyon; gömülü hazineler ve eserlerin tam konumunu büyüklüğünü ve derinliğini 3d olarak tespit

Antika eserler, gizli hazineler, altın, gümüş, bronz, sikkeler

Sandıkları bulma tünel ve mağara yerleştirme

Okm Exp 4000 metal dedektörü aşağıdaki işler için müşterilerimiz tarafından başarıyla kullanılmıştır:

Kuzey Afrika’da gizli tarihi eserler, sikke ve değerli rakamlar (Mağrip ülkeler) algılama

Suriye’de sikke algılama

Filipinler gizli hazineler ile yer altı tünel ve bunker sistemlerinin lokalizasyonu

Eski Pers İran İmparatorluğu ve emanetleri ve antika eserleri algılama

Surinam şişe algılama

Bronz heykeller, antika tabak ve Balkan alanda eserler algılama

ABD, Meksika ve Kanada’da hayalet kasaba avcılık ve zenginleştirilmesi

Antika sikkeler büyük miktarlarda algılama ve Yunanistan’da altın

Belçika I. Dünya Savaşı yer altı sığınak sistemler lokalizasyonu nedeniyle özel antenlerin , eXp 4000 zemin tarayıcı da hazine avcılık için mineralli alanlarda kullanılabilir.

Kapsamlı ekipman eXp 4000 metal dedektörü eşsiz bir hazine avı birim yapar sadece bir noktasıdır. Her sonda kendi amaç için optimize edilmiştir. Yani aşağıdaki antenler ile çalışabilirsiniz:

GPR-Anten (25 cm, 50 cm, 75 cm, 100 cm)

Anten metal ayrımcılık ( DDV sistemi )

Tünel bulmak için anten

Super Sensor için yüksek çözünürlüklü zemin taramaları

FS-Thermoscan için 3 boyutlu görüntüler kızıl ötesi

Exp 4000 ölçüm birimi veri tam renkli ekranda hemen görüntülenir hangi bir PC-modülü içerir. Tarama işlemi sırasında bir dizüstü bilgisayar gerekli değildir, ekranda doğrudan sonuçlarını görebilirsiniz. İleri teknoloji parlak çözünürlükte ölçümler sağlar. Ölçülen veriler, 256 MB bellekte saklanır ve daha sonra bir bilgisayara aktarılabilir. Bir bilgisayara ölçülen değerlerin aktarılması operatör saklanan tüm verileri değerlendirmek ve karşılaştırmak için izin verir. Bunu yaparken operatör derinlik, boyut ve profesyonel kullanarak hedeflerin konumunu belirleyebilirsiniz Visualizer 3D yazılım.

OKM EXp 4000 3d zemin tarayıcı diğer teknolojiler kenara koyun çeşitli özelliklere sahiptir:

Hafif Taşınabilirlik

Non-Müdahaleci Canlı Zemin Etüt

Hızlı Ve Kolay Kurulum Ve Çalıştırma

Canlı Renk Kodlu Anketler

Doğaçlama Ve Hızlı Çalışmaları İçin İzin Verir

Hedef Bölgenin Derhal Yerinde Yorumlama

Anketin Aşırı Derinliğini Gösteren Ölçülen Değerler

Ankete Alanı İçinde Hedeflerin Yerini Gösteren Ölçülen Değerler

Son Derece Hassas Ve Doğru Tespit Cihazı

Teknik Sertifikaları

2 Yıl Garanti (tüm OKM metal dedektörler için standart)

Kapsamlı saha testleri fabrikamızı terk tüm OKM zemin tarayıcıların yüksek kalitesini sağlamak.

EXp 4000 Metal Dedektörü Özel Paketler

OKM EXp 4000 metal dedektörü çeşitli arama ihtiyaçları için opsiyonel bileşenleri geniş bir yelpazesine sahiptir. Sizlere 3 özel paketler sunuyoruz Basic Edition , Gold Edition ve Professional Edition. Ayrıca uzman hazine avcılık ihtiyaçları için bireysel özelleştirilmiş paket inşa edebilir.

Basic Edition: Basic Edition 3d toprak tarayıcıyı çalıştırmak için gerekli olan temel bileşenleri içerir. Bu 3d metal algılama başlarken için yapılandırılmış. Bu demektir ki bu tür bir monitör ile kontrol ünitesi, olarak merkezi bileşenleri Power Pack şarj cihazı ve seyahat adaptörü ile, kulaklık ve joystick, görüntüleyici 3Dyazılımı, usb kablosu, Peli taşıma durumunda , kullanıcı kılavuzu ve teleskopik ile bir adet 25 cm GPR anten çubuk montaj dahildir. Bu temel paket ile yaklaşık, 3d taramalar yapmak, metal hedefleri ve boşlukları bulmak ve konumunu belirlemek mümkün. Boyut ve derinlik. Ek aksesuarlar ünitesi alanında yeteneklerini artırmak için herhangi bir zamanda satın alınabilir.

Gold Edition: Gold Edition tüm altın avcıları ve hazine avcıları için özel bir zemin tarayıcı paketidir. Bu Basic Edition tüm bileşenleri ile birlikte geliyor ve altın ve hazine tespiti için ek sondaları içerir. Yüksek çözünürlüklü Super Sensor ve DDV sistemi (görsel metal dedektörü) dahildir. Bu eklentiler metallerin farklı tiplerini ayırt etmek için kullanıcı etkinleştirmek ve değerli hedefler ve büyük değeri olan eşya konsantre olabilirsiniz. Ayrıca ek dahildir. Güç Paketi gömülü altın aramak için size alanda daha fazla zaman verir.. Ek aksesuarlar ünitesi alanında yeteneklerini artırmak için herhangi bir zamanda satın alınabilir.

Professional Edition: eXp 4000 metal dedektörü Professional Edition profesyonel arama ihtiyaçları için ve tüm seçenekleri içerir. Çeşitli sondaları, bu tür farklı boyutlarda, tünel ve kavite tespiti,FS-Thermoscan kızılötesi ölçümleri için özel bir anten hem de yatay GPR antenleri dahil edilmiştir.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“OKM Exp 4000 Yer Altı Görüntüleme Radarı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim
Arama