Dedektör Haberleri

GÖRÜNTÜLÜ YER ALTI RADARLARI İLE ARAZİ EKİP ÇALIŞMASI

GÖRÜNTÜLÜ YER-ALTI-RADARLARI-İLE-ARAZİ-EKİP-ÇALIŞMASI-YER-ALTI-TARAMA

İçindekiler

GÖRÜNTÜLÜ YER ALTI RADARLARI İLE ARAZİ EKİP ÇALIŞMASI

Asya Dedektör Teknolojileri 22 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Asya Dedektör Teknolojileri 2010 yılında Dedektör ve Yer Altı Görüntüleme Sistemlerini test sahasında deneyerek satış ve kiralamasını yapmaktadır.

Asya Dedekör Teknolojileri Profesyonel Arazi Çekimleri yapmaktadır. Dünyadaki en iyi Yer Altı Görüntüleme Sistemleri ile define işaretleri yorumlama konusunda ve arazi okuma özellikleri olan ekiplerle sizlere hizmet vermektedir.

Asya Dedektör Teknolojileri Yıllardır Dünyadaki Her Marka ve Modelleri Deneyerek Sizlere Sunmaktadır…

DİKKAT!

Son 1 yıldır görüntüleme cihazlarıyla arazide ve stantlarımızda yaptığımız çalışmalarda Mala, Zont, Emfad, Exp 4000, Rover C2 ve diğer marka modelleri 6 ile 12 mt den fazla derin çekmedikleri tespit edilmiştir.

Aksini iddia edenler, sistemleri bilen elektronik ve yazılım mühendislerine danışabilirler.

İsteyen kişi ya da firmaları 7 yıl önce toprak altına yapılan stantlarımıza bekliyoruz.

Firmamızın çalışmaları ve tespitleri hiçbir kurum ya da kişileri karalamak değil, isteğimiz sadece, defineye gönül verenleri ve özellikle yeni başlayanları uyarmaktır.

GÖRÜNTÜLÜ YER-ALTI-RADARLARI-İLE-ARAZİ-EKİP-ÇALIŞMASI

Algı operasyonları ve söylemleriyle, işe yaramayan dedektörleri ve toprak altı görüntüleme cihazlarını olağan üstü gibi göstererek satan definecileri kandıran bazı sözde firmaların yalanları konusunda uyarmaktır.

Toprak Altı Görüntüleme Radarları diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliliği ve yalan bulunmaktadır.

Bu yalanlar kurumsal firma adı altında ya da bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir.

İsrail yapımı, özel yapım, biz yaptık, ben kullanıyorum, ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır.

Bu kişi ya da firmalar derinlik söylemlerinde ise 15 mt. 20 mt. 30 mt. gibi inanılmaz uçuk yalanlar söylemektedir. Bu söylemleri ifade eden kişi ya da firmalarla çalışma yapanların sonuca gitmeleri mümkün olmayacaktır.

Sözde kurumsal ve bilir kişi gibi görünen kişi ya da firmalardan sadece hikayeler ve macera dinlemekten başka hiçbir çıkarları olmayacaktır.

Toprak Altı Görüntüleme Cihazları diye bilinen cihazların çalışma sistemleri 4 ile 8 metre daha derinden tespitler yapması mümkün değildir, hatta bazılarının algılama sensörü 2 mt. derindekini bile tespit yapamamaktadır.

Son zamanlarda çok sık rastladığımız başka yalan söylemler ise uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi tespiti yapıldığını ifade eden kişi ya da kişiler. Bunlar genelde sosyal medya ortamında faaliyet göstermektedirler.

Bu kişi ya da kişiler sizin göndermiş olduğunuz konum üzerinden çekim yaptıklarını söylemektedirler.

Bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi Aziz Sandıkçıoğlu’nun Türkiye gezileri sonucunda karşılaştıkları, bizlere ulaşan müşterilerin söylemlerinden ve yaptıkları çalışmalardan bu zamana kadar hiçbir sonuç almadıklarını söylemektedirler.

Ancak işaretleri olan müşteriler işaretlerin olduğu yerden uydu çekimi yapacağım diyen kişi ya da kişilere konum gönderenlerin bölgesinde daha sonra başka kişiler tarafından kazılar ve çalışmalar yapıldığı görülmüştür.

Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandığınız kişilere gönderdiğiniz konum sayesinde define olduğunu umut ettiğiniz yerlerin tespitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tespitlerin Hangi kurum ya da devlet tarafından yapıldığı anlaşılamamıştır.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir