Altın Arama Dedektörü

Kiralık Dedektör Modelleri

İçindekiler

Kiralık Altın Arama Dedektörü, Kiralık Dedektör Modelleri, Kiralık Dedektör Fiyatları

KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİ

kiralık dedektör modelleri, kiralık dedektör fiyatları

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN İSMİNE TIKLAYIN

OKM EXP 4000 Kiralık Dedektör

OKM EXP 4000 Kiralık Dedektör altın ve define arama cihazı. En iyi indirimli Okm Exp 4000 dedektörü deneme ve testlerini yaparak sizlere sunmaktadır.

Minelab Gpx 5000

Minelab Gpx 5000 Kiralık Dedektör derin define arama dedektörüdür. Minelab Gpx 5000 dedektörü kiralık olarak haftalık alma imkanına sahipsiniz.

Marduk A-Z 7000 Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarı

Marduk A-Z 7000 Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarı metal kütleler, yer altına yapılan oda mezarları ve altın külçeler oda içerisinde 8 metreye kadar tespitlerini yaparak görüntü alabilmektedir.

Jeofinder A-Z Kiralık Define Dedektörü

Jeofinder A-Z Kiralık Define Dedektörü altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

Deephunter Kiralık Altın Arama Dedektörü

Deephunter Kiralık Altın Arama Dedektörü boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Yüzey, orta ve derin aramalar için özel olarak tasarlanmış kiralık define dedektörüdür.

Lorenz Z1 Kiralık Dedektör

Lorenz Z1 Kiralık Dedektör altın arama dedektörü Alman markası Pulse sistem altın ve define arama dedektörüdür. Lorenz Z1 dedektörünü kiralık olarak Üsküdar Altunizade’ deki 2 katlı mağazamızda 60 farklı dedektör markaları ve yer altı görüntüleme cihazlarıyla beraber benzer olan markaları çok daha uygun fiyata satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz.

Jeosonar 3D Kiralık Define Dedektörü 

Jeosonar 3D Kiralık Define Dedektörü derin arama anten ile 4 mt derinlere kadar sinyal gönderebilmektedir. 3D görüntü verebilme özelliği sayesinde dedektörlerin içlerinde görselliği en iyi olma özelliğini korumaktadır.

Jeosonar 2D Kiralık Dedektör

Jeosonar 2D Kiralık Dedektör, altın define dedektörü amatör ya da profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılmış, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektördür.

Garrett ATX PRO Kiralık Altın Define Dedektörü 

Garrett ATX PRO Kiralık Altın Define Dedektörü derin altın ve define arama dedektörüdür. Garrett ATX dedektörleri 15 günlük ya da aylık olarak kiralama seçeneklerimiz vardır.

Jeofinder A-Z Plus Kiralık Dedektör 

Jeofinder A-Z Plus Kiralık Dedektör, çift başlıklı olarak üretilen Jeofinder A Z Plus,  çift sistem dedektör olarak derinlerdeki altın, gümüş, bronz, mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 2 metre net, büyük eski gömülerde 3-4 metre derinlere kadar tespitleri yapabilmektedir.

Goldenking Kiralık Altın Dedektörü 

Goldenking Kiralık Altın Dedektörü, tamamıyla dijital olan bu ara yüzünde hem tüm hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz hem de aynı ara yüzün içinde bulunan SCOPE, RADAR ve RAPOR ekranlarından yer altından alınan sinyale ait şiddet, derinlik, ayrım gibi tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

A5 Plus Kiralık Metal Altın Dedektörü

A5 Plus Kiralık Metal Altın Dedektörü altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Kiralık A5 Plus dedektör fiyatı, özellikleri, derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

A3 Plus Kiralık Altın Dedektörü 

A3 Plus Kiralık Altın Dedektörü altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Kiralık Altın Dedektörü A3 Plus özellikle derinlik hesaplaması ve daha bir çok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

A6 Plus Kiralık Dedektör

A6 Plus Kiralık Dedektör altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. A6 Plus fiyatı, özellikleri, derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir