Gösterilen sonuç sayısı: 11

Göstermek 24 28 32

Alan tarama cihazı Avcı E-80

9.500,00 
Avcı E-80 Elektronik sistem lazer odaklı uzun menzilli Define avcısı. Alan tarama cihazı Avcı E-80 Elektronik ve lazer odaklama sistemine sahip tekli pratik kullanım ile her zaman define ve altın arayanların kullanması gereken Alan tarama sistemidir.

Avcı M-70 Alan Tarama Cihazı

7.500,00 
AVCI M-70, Türkiye’de üretilen ve yaygın olarak kullanılan bir alan tarama cihazıdır. Cihaz, altın, gümüş, bakır, bronz gibi metalleri ve boşlukları tespit etmek için kullanılır. AVCI M-70, statik enerjiyi kullanıcısından alır ve bu enerjiyi hedefin yaydığı frekansları algılamak için kullanır. Cihaz, bu frekansları analiz ederek hedefin konumunu ve türünü belirler.

Via Gold LRL Alan Tarama Cihazı

19.000,00 
Via Gold LRL alan tarama cihazı altın, boşluk gümüş metal ayrım özelliğine sahip en iyi ekranlı alan tarama cihazıdır. Alan tarama cihazı Via Gold LRL alan tarama dedektörü yer altındaki kral mezarlarını, roma oda kaya mezarlarını, Bizans oda mezarlarını, tümülüs tünel girişlerini, mahzen tespit yapabilmektedir.

Bionic A-T-7 Alan Tarama Cihazı

24.500,00 
Bionic A-T-7 Alan tarama cihazı, boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Bionic A-T-7; 100mt ile 400mt uzaklıktaki toprak altı ve kaya içlerinde yapılmış olan oda mezarları bunlarının içinde bulunan altın ve bronz objeleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Marduk Scanner Alan Tarama Cihazı

13.000,00 
Marduk Scanner alan tarama Cihazı; manyetik alan oluşmuş altın, bronz, tunçları, mezar odaları ve tünel girişlerini bulma konusunda 200 metre mesafeye kadar ön keşif ve tespit yapabilen cihazdır.

Bionic A-T-4 Pro Alan Tarama Cihazı

21.500,00 
Bionic A-T-4 Pro Alan tarama cihazı boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda  yardımcıdır.

Bionic A-T-4 Eko Alan Tarama Cihazı

14.500,00 
Bionic A-T-4 Alan tarama cihazı, altın ve boşluk bulmak için kullanılır. Bionic A-T4 100 mt ile 400 mt uzaklıktaki toprak altı ve kaya içlerine yapılmış olan oda mezarları ve bunların içinde bulunan altın ve bronz objeleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

13.500,00 
Bionic A-T-3  alan tarama cihazı; boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, tunç  eşyaları 100 metre ile 500 metre uzaktan saptar.

Model 15 Alan Tarama

9.000,00 
Model 15 alan tarama cihazı Altın, Gümüş, Bronz, Değerli taşlar ve boşluk bulmaktadır.Model 15 Krom Alan Tarama Cihazımız Üzerinde İstediğiniz Modları Ayarlayarak Bulacağınız Ürünlere Sizi Yönlendirmektedir.

Conrad Lrl Uzun Menzilli Alan Tarama

26.081,22 
Conrad Lrl Uzun menzilli alan tarama en gelişmiş alan tarama özelliklerini taşıyan altın ,gümüş ,bakır,bronz ,demir,kurşun ,alüminyum ,mücevher ,boşluk gibi her türlü toprak yapısında analiz edebilmektedir.Conrad lrl ekranlı alan tarama cihazı 2000 mt menzile kadar mesafe tarayabilmektedir.Conrad lrl alan tarama cihazını ve diğer alan tarama markalarını ve kendi Ar-gemizde üretmiş olduğumuz alan tarama sistemlerini uygun fiyatlı garantili satın alabilirsiniz.

Scanner Rotation PI Alan Tarama Cihazı

45.000,00 
Scanner Rotation PI Alan Tarama Cihazı,300 Mt Menzil 5 Mt Derinliğe Tarayabilmektedir.Scanner Rotation PI ekranlı Alan Tarama Cihazı,toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, tunç eşyaların tespitlerini yapmaktadır.