Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

2,100.00

Bionic A-T-3  alan tarama cihazı; boşluk ve altın bulma özelliğine sahiptir. Toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, tunç  eşyaları 100 metre ile 500 metre uzaktan saptar.

Bionic-A-T-3-alan-tarama-cihazi-alan-goruntuleme-cihazi-a-t-t-altın-bulma-cihazi-alan-tarama-dedektörü-asya

2,100.00

Sepete ekle
Satın Al

Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda yardımcı olur. Alan tarama cihazı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır.

bionic-a-t-3-alan-tarama-cihazi-alan-tarama-dedektörü-alan-tarayici-dedektör-asya-dedektör

Alan tarama cihazı ya da dedektörü; define ve hazine aramalarında  eski çağlardan beri kullanılan en eski yöntemdir. Bizler Asya Dedektör Teknolojileri olarak yıllardan beri define arama cihazları ve alan tarama cihazları satıcısı ve kullanıcısı olarak sizlere hem uygun fiyatlı olarak hem de  geniş arazilerde altın ve define ararken işinizi kolaylaştıracak Bionic A-T-3  alan tarama cihazını ürettik. Özellikle dedektörünüzün yanına ya da geniş arazilerde ön keşif ve tespit için Bionic alan tarama serilerinden A-T-3 alan tarama cihazınızı tercih edebilirsiniz. Daha geniş kapsamlı bilgi için Asya Dedektör Teknolojileri satış mağazasına gelerek bilgi alabilirsiniz ya da PTT ödemeli olarak adresinize teslim edebiliriz.

bionic-a-t-3-alan-tarama-cihazi-alan-tarama-dedektörü-alan-tarayici-dedektör

Bionic  A-T-3  alan tarama cihazı toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve içindeki altın, gümüş, bronz, tunç eşyaları 100 metre ile 500 metre uzaktan saptar. Öncelikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda  yardımcı olur. İsmi ve markası tescilli, BİONİC A-T-3 Alan tarama cihazı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır.

Bionic alan tarama cihazı Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmıştır. 2 kişinin karşılıklı kullanımında 4 adet tüp başlıkları içindeki karışımlar sayesinde,  4 ayrım modlu frekansları ve devre modlarıyla define olan yerlerde, yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle sizi getirmektedir. BİONİC A-T-3 Alan tarayıcıyı isterseniz tekli tabanca şeklinde 2 adet tüpleri  ve L Kullanım özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda pahalı define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Musteri degerlendirmeleri
 • 0
  0 derecelendirme
 • 5 Yıldızlar
  0%
  4 Yıldızlar
  0%
  3 Yıldızlar
  0%
  2 Yıldızlar
  0%
  1 Yıldız
  0%
İncelemeler

Henüz yorum yok.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorumlayan siz olun “Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı”