A5 Plus Dedektör

11,500.00

Kategoriler:

Açıklama

A5 dedektör, ermeni işaretleri yapılmış arkeolojik tarihi yerlerdeki hazineleri bulabilen en iyi altın ve define arama dedektörü olan a5 dedektörün videolarını mutlaka asya dedektör youtube kanallarından izleyiniz. Boşluk içindeki altın paraları a5 plus ile bulma imkanı sağlamaktadır. Fiyatı en iyi ve en derin dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz. Mağazamızdaki 60 çeşit bütçenize uygun derin dedektör fiyatları için iletişime geçiniz.

A5 dedektör, derin altın ve define arama dedektörü 2,5-3 Mt. derinliklere sahiptir. A5 plus Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. A5 plus 2,5-3 mt derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir.

a5%201
A5 dedektör derin arama dedektörü  41×48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 plus Asya dedektör Teknolojilerinin  çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“A5 Plus Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim
Hesabım