17 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Göstermek 24 28 32

Garrett Pointer Fiyatı

9.337,00 
Garrett Poınter su altında arama yapabilen kıymetli metallerin tespitlerini yapabilmektedir.Garrett Poınter el dedektörü noktasal tespit özelliği mineralli toprakta rahatlıkla kullanım imkanı sunar.Garrett Pointer el dedektörü mağazamıza gelerek diğer pointer dedektörlerle karşılaştırıp nakit indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Garrett Pro Pointer 2 Cihazı

7.151,00 
Garrett pro pointer 2 altın arama el dedektörü noktasal tespitler yaparak hazine ve define aramalarında her türlü arazi şartlarında kolay kullanım sağlar.Su altında altın,külçe ve diğer küçük kıymetli metallerin tespitlerini derinden yapabilmektedir.Mağazamızda diğer pointer markalarını bulabilir nakit alımlarda indirimli fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Makro Pulse Dive Pointer

5.450,00 
Makro Pulse Dive Pointer Cihazı derin su altında kullanımı kolay özellikleri bakımından 20-60mt derinliğe kadar su geçirmez.Makro Pointer cihazı en iyi su altı arama dedektörlerden biridir.Makro Pointer cihazını garantili nakit indirimli fiyata Asya Dedektör Mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Makro Pulse Scuba Dedektör

8.820,00 
Makro Pulse Scuba Dedektör suda ve her türlü toprak yapısında çalışmaktadır.Makro pulse scube el dedektörü 60m kadar su geçirmez özelliğe sahiptir.Pulse Scube dedektörünü Asya dedektör teknoloji merkezinden garantili nakit alımlarda indirimli satın alabilirsiniz.

Nokta AccuPoint Pointer

6.130,00 
Nokta AccuPoint Pointer altın ayrımlı geliştirilmiş özellikleri ile Nokta-Makro dedektörün çıkarmış olduğu son teknoloji pointer cihazıdır.Nokta Accupoint su geçirmez özelliği ve uygun fiyatlı olması nokta accupoint modeli, hem deneyimli kullanıcılar hem de yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Nokta Pointer Cihazı

3.820,00 
Nokta Pointer cihazı toprak da ve su altında kalmış altın,gümüş,bronz gibi değerli hazine ve definelerin tespitlerini yapabilmektedir.Nokta pointer dedektörünü mağazamızdan nakit alımlarda indirimli fiyata garantili satın alabilirsiniz.

Pulse Dive Pointer Cihazı

8.820,00 
Pulse Dive Pointer cihazı define aramalarında ön tespit cihazı olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi pointer dedektörlerden biridir.Makro Pulse Dive altın el dedektörü özellikleri ve fiyatı ile suda kolay kullanabileceğiniz pointer cihazıdır.Pulse Dive pointer el dedektörünü mağazamıza gelerek diğer pointer çeşitleriyle karşılaştırıp garantili nakit indirimli fiyata alabilirsininiz.        

Quest Scuba Tector Pinpointer

9.452,84 
Quest Scuba Tector Pinpointer hem karada hem suda altın gibi değerli hazinelerin tespitlerini yapabilmektedir.Quest markasının scube tector pointer fiyatı ve özellikleri bakımından en iyi su altı arama cihazıdır.

Quest Scuba Tector Pinpointer

9.452,84 
Quest tector pointer 60 metreye kadar su geçirmez özelliği ile değerli altın ve mücevher gibi defineleri derinden algılamaktadır.Quest tector pointer cihazı karada ve suda kullanılabilen metal dedektörüdür.

Quest XPointer Pulse İndüksiyon

6.387,93 
Quest XPointer Pulse İndüksiyon 5mt kadar su geçirmez özelliği olan XPOİNTER su altı arama dedektörü değerli altın,mücevher gibi defineleri bulabilen noktasal tespit cihazıdır.Quest XPointer el dedektörü hem suda hem karada rahatlıkla arama yapabilmektedir.

Scube Tector Pro 20cm Başlıklı Su Altı Dedektörü

13.975,00 
Scube Tector Pro 20cm Başlıklı Su Altı Dedektörü Scuba Tector PRO Su Altı Dedektörü&Sahil Arama Dedektörü – 20 cm Başlıklı

Scube Tector Pro Su Altı Dedektörü

17.066,74 
Quest scube tector su geçirmez özelliği yoğun mineralli topraklarda kullanımı uygundur.Su altı arama dedektörü scube tector ayrıca kaya içine saklanmış küçük kasaları tespit için ideal bir modeldir.Quest scube suda ve sahilde daha derinden altın ve değerli metalleri algılayabilmektedir.