21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Göstermek 24 28 32

Ekranlı Dedektör Via Gold A9

59.000,00 
Ekranlı dedektör Via Gold A9 Roma, Bizans, Greek altınlarını, gümüş, bronz, tunç, metal obje ve heykelleri 20 santim ile 3 metre derinden bulabilmektedir. Via Gold A9 alan tarama ve altın dedektörü, altınları, değerli objeleri ve hazineleri 2D canlı grafik tarama ve sayısal değer ekranındaki özel yazılım ve tasarımı sayesinde %60-70 arası garantili net ayrım yapabilmektedir.

Görüntülü Dedektör Via Gold

48.000,00 
Görüntülü dedektör Via Gold altın arama dedektörü altın ayrımlı derin arama dedektörü via gold gömülü hazineleri, altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki oda mezarları bulabilmektedir.Via gold ekranlı define arama cihazı geliştirilmiş özellikleri bakımından en iyi görüntülü derin arama dedektörüdür.Via gold metal arama dedektörünü asya dedektör teknoloji merkezine gelerek test ederek satın alabilir veya ikinci el kiralık olarakda alabilirsiniz.

A5 Plus Dedektör

37.000,00 
A5 dedektör, ermeni işaretleri yapılmış arkeolojik tarihi yerlerdeki hazineleri bulabilen en iyi altın ve define arama dedektörü olan a5 dedektörün

A3 Plus Görüntülü Define Altın Dedektörü

28.500,00 
A3 Plus Görüntülü Define Altın Dedektörü altın ayrımlı, ekranlı define dedektörü A3, altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. A3 Plus dedektör özellikle derinlik hesaplaması ve daha birçok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür.

Jeofinder A-Z Plus Ekranlı Altın Dedektörü 

34.000,00 
Jeofinder A-Z Plus Ekranlı Altın Dedektörü Türkiye’de ilk defa 2 sistemi bir arada bulduran teknoloji harikası dedektördür.

Ekranlı Dedektör Jeosonar 3D

64.500,00 
Ekranlı dedektör Jeosonar 3d altın ayrımlı derin arama dedektörü Makro Jeosonar 3D en iyi metal arama dedektörlerden biridir.Ekranlı dedektör jeosonar 3d yer altındaki değerli değersiz metallerin,altın,define,hazinelerin tespitlerini yapabilmektedir.Ekranlı dedektör jeosonar 3d define arama cihazını deneyerek test ederek ister arazide ister ofiste stılık veya ikinci el olarak kiralama imkanına sahipsiniz.

Jeosonar 3D Üç Boyutlu Görüntülü Define Dedektörü

42.900,00 
Jeosonar 3D Üç Boyutlu Görüntülü Define Dedektörü; Üç Boyutlu Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistemi, yer altında tespit ettiği metal hedefleri altın, değerli, değersiz ve çelik olmak üzere dört grupta inceler.

Lorenz DEEPMAX Z1 Görüntülü Derin Altın Dedektörü 

185.196,00 
Lorenz DEEPMAX Z1 Görüntülü Derin Altın Dedektörü altın arama dedektörü ile tamamına yakın toprak türlerinde veya "hava testlerinde” neredeyse aynı derinlikteki nesneler saptanabilmektedir. Lorenz Z1 altın, gümüş ve bakır gibi demir olmayan madenlere karşı olan yüksek hassasiyet yeni hedef analizi ve birçok değişik tespit amaçlı fonksiyonu cihazı üstün hale getirmektedir.

İmpact Ekranlı Dedektör

28.850,00 
En iyi tek para dedektörü, Makro İmpact Ekranlı Define Altın Dedektörü 3 ayrı çalışma frekansı, 12 farklı arama modu, internetten yazılım güncellenebilme özelliği ve güçlü tasarımı ile birçok farklı dedektörü tek bir cihazda bir araya getirerek size yepyeni ama bir o kadar da kolay bir dedektör tecrübesi yaşatacaktır.

Minelab Ctx 3030 Ekranlı Altın Arama Dedektörü 

96.270,60 
Minelab Ctx 3030 Ekranlı Altın Arama Dedektörü karada ve suda arama yapabilen ekranlı altın define cihazıdır. Ekranlı altın dedektörü Minelab Ctx 3030 ekranlı dedektör her türlü arazi koşullarında kullanım imkanı sunar.

Garrett 200 Dedektör

11.549,89 
Garrett 200 dedektör altın,sikke arama, kalıntı gibi deriden tespitler yapabilmektedir.Garrett 200 ekranlı define dedektörü 20 - 30 cm derinliklerde tek paraları bulabilmektedir.Garrett 200 dedektörü ve diğer garrett modellerini birbirinden farklı dedektörleri mağazamızdan garantili nakit alımlarda indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Garrett 400i Dedektör

22.125,00 
Garrett Ace 400i hobi dedektörü amerikan garrett firması tarafından üretilmiş, yeni başlayan kullanıcılar ve hobi amaçlı arama yapan defineciler için tasarlanmış fiyat olarak da ekonomik fiyatlı dedektördür. Garrett ace 400i dedektör modelini Asya Dedektör Teknolojilerinde bulabilirsiniz isterseniz kredi kartına 6-9 taksitli satın alabilirsiniz.