Gösterilen sonuç sayısı: 6

Göstermek 24 28 32

Antik Dönem Sikkeler Kataloğu

1.500,00 
Antik Dönem Sikkeler Kataloğu Antik Dönem Sikkeler Kataloğu fiyatları, resimli sikke fiyatları dönemi ve özellikleri Antik Yunan medeniyetleri, Roma, Bizans,

Define İşaret Ve Sembolleri

90,00 
Dedektör, Define işaret ve sembolleri. Defineciliğin incelikleri. Define, tılsım, detektör, altın, küp, işaretler, define sahiplenme, sikkeler, define bulma, altın bulma. Definecilik hakkında geniş bilgiler aradığınız her bilgiyi bu kitapta bulabilirsiniz.

Define İşaret Ve Sembolleri (Altıngöz İşaretler Kitabı)

1,00 
Define üzerine yapılmış ve bugüne kadar tüm araştırmaları ve bilgileri bir araya toplamış, ortalama 1000 işaretin bulunduğu kitapta işaretlerin bir kısmı çözüm bir kısımda ne aradığınızı ve nasıl bir araştırma yapmanız gerektiği gibi ön bilgiler sunmaktadır. Türkiye'deki define işaretleri ve yorumları, definenin sırları, definecilik hakkında geniş bilgiler aradığınız her bilgiyi bu kitapta bulabilirsiniz.

Yer Altının Saklı Hazineleri-Define İşaretler Kitabı

100,00 
Define işaretleri kitabı Genelde dere kenarları, yol çatakları, değirmenler, ibadethaneler, su kuyuları ve önemli mekanlar definelerin izleridir. Buralardaki çeşitli insan ve hayvan suretine benzer kayalar, ilginç bitki yapıları defineyle ilgili işaretler olup sanki hedefe adım adım yaklaştıran trafik levhalarıdır.Diğer taraftan, yer isimlerini dikkate alarak araştırmalar yapıldığında; örneğin "Papazın Çayırı”, "Kilise yanı” gibi yerlerin tarihi geçmişinden dolayı bulundukları bölgeyle ilgili açık veya kapalı mesaj verdikleri dikkati çekmektedir. Elinizdeki bu araştırmada, yer altının saklı hazineleri hakkında merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulacaksınız.