Bionic A-T7 Alan Tarama Cihazı

16,000.00

Bionic A-T7 alan tarama cihazı ekranlı uzun menzilli alan tarama dedektörü bionic a-t7 yer altındaki, altın,gümüş,boşluk kral mezarlarını,mahzenleri,tünel girişlerini tespit yapabilmektedir.Bionic at 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir.

Kategoriler:

Açıklama

Bionic A-T7 Alan Tarama Cihazı

Bionic A-T7 Alan tarama cihazı  bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Bionic alan tarama cihazı ALTIN, GÜMÜŞ, BOŞLUK VE TÜM METALLER ayrım modu özelliğine sahiptir.​P.T.T Ödemeli kapınıza kadar istediginiz alan tarama cihazın kontrollerini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

Alan tarama dedektörü, ikinci el alan tarama cihazı, altın boşluk bulan alan tarama, en iyi alan tarama
Alan tarama dedektörü, ikinci el alan tarama cihazı, altın boşluk bulan alan tarama, en iyi alan tarama

Bionic at 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir.Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı topraklama sistem kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden hedefini yakalamaktadır.

BİONİC AT 7 ALAN TARAMA CİHAZI Tek başınıza her türlü geniş arazilerde isterseniz hazneli olması özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC AT 7 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları, bunlara benzer yerleri bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır.

Bionic a-t7 alan tarama cihazı, alan tarama fiyatları, bionic a-t7 kullanım videosu, bionic at7 özellikleri
Bionic a-t7 alan tarama cihazı, alan tarama fiyatları, bionic a-t7 kullanım videosu, bionic at7 özellikleri

BİONİC AT 7 Alan Tarama Cihazı Özellikleri;

BİONİC AT 7 ALAN TARAMA SİSTEMİ En büyük özeliklerinden biri dijital ekranlı yere çakma frekans kutusundaki yaydığı frekans dalgaları sayesinde aynı zamanda otamatik arama modları dışında dünyadaki hiçbir alan taramada olmayan özel frekans ayarı sayesinde 01 den 9.9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlayabilirsiniz. Bionic at 7 her türlü hava şartlarında kullanabilir ve hedefini yakalama konusunda daha etkili olacaktır. Dörtlü antenleri taktığınızda en zor hava şartlarında dahi ön keşif için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sistemdir. İlk defa Alan tarayıcı kullananlar bile çok rahat kullanabileceklerdir. Bionic çift kişilik kullanım şekliyle hedefe yönlendirerek altını net bulmanızı sağlayacaktır.

Marka

Aziz Dedektör

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bionic A-T7 Alan Tarama Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim
Hesabım