Bize Ulaşın: 0216 342 43 19
ÜRÜNLER
Fırsat Ürünleri
  • Geri

A5 Plus Dedektör

A5 PLUS DEDEKTÖR'ÜN  FİYATI VE ÖZELLİKLERİ 

A5  plus derin altın ve define arama dedektörü 2.5-3 Metre net 4 Metre maksimum derinliklere sahiptir. A5 Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. A5 altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Asya Dedektör Teknolojileri Bağlarbaşı / Üsküdar / İstanbul'daki 2 katlı mağazasında arazide test ederek satın alabilir, A5 dedektörü ptt ödemeli kapınızda kontrollerini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

 

A5 plus derin arama dedektörü  41x48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 plus 26x32 lik su geçirmez fabrika çıkış başlığı ile beraber 1000 ad Define işaretlerinin bulundugu define  kitabı hediyesi ile beraber full paket verilmektedir. A5 plus Asya Dedektör Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir. A5  plus yarı Android Renkli 4,3 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. A5 plus üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla  satın almanız için en donanımlı define arama cihazından biridir. 

A6 PLUS DEDEKTÖR'ÜN FİYATI VE ÖZELLİKLERİ 

Altın ayrımlı A6 Plus dedektö videolarını mutlaka AsyaDedektör YOUTUBE kanallarından izleyiniz. Hazine avcısı en iyi A6 Plus dedektör renkli 2D Canlı ekranlı derin define dedektörü özelliklerine sahip olmasıdır. A6 Plus dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz. A6 Plus dedektör videosu, özellikleri, yorumları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi için ister satılık nakit ve taksitli fiyata satın alabilirsiniz. Elinizdeki eski model toprak ayarı tutmayan ve derin olmayan dedektörler ile takas yapabilirsiniz.

 A3 PLUS DEDEKTÖR'ÜN ÖZELLİKLERİ

A3 plus derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir.  A3 plus 2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri bulabilme özelliğine sahiptir. A3 plus Asya Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.  A3 plus yarı Android Renkli 4,7 inç TFF ekran özelligi ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. A3 plus üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla  satın almanız için en iyi cihazdır.  A3 plus 40x40 Derin arama başlığı sayesinde toprak altında bulduğu objeleri minerallerden etkilenmeden tespitlerini yapabilmektedir.

 

 

EKRANLI JEO FİNDER A-Z PLUS DEDEKTÖRÜN ÖZELLİKLERİ

Dedektör teknolojisinde Jeo Finder A-Z Plus altın ve define arama cihazlarının içinde Türkiye’de ve Dünyada yapılan 1.850 gram ağırlığında derin arama başlığı ile birlikte 2 başlık ile verilmektedir. Jeo Finder A-Z Plus profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel özelliklerde kullanımı son derece pratik derin arama ve tek para cihazıdır. Jeo Finder A-Z Plus ı stantlarımızda ve arazide test etmeden hiçbir cihaza karar vermeyin.

 

Sayın define  tutkunları jeo finder AZ  PLUS TÜRKİYE DE İLK DEFA 2 sistem bir arada bulunan tekneloji harikası  bir cihaz  jeo finder AZ PLUS  aynı anda 2d olarak gerçek canlı grafiksel tesbit ve ayrım özelliğine sahip olmasıdır.  Türkiyede ilk olan bu özellik sayesinde 2d olarak toprak altındaki oda, mahsen, kuyu, tünel, altın, gümüş, bronz ve metallerin başlama ve bitiş noktalarının tam olarak en ve boylarını bulmanızı net olarak sağlamaktadır. jeo finder AZ PLUS  IP SAYISAL DEĞER’DE ARAMA Özelliği sayesinde Türkiyede ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz sayısal değerde  metallerin tüm cinslerini ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir. Jeo finder MARKASININ VİDEOSUNU MUTLAKA İZLEYİNİZ Böylece dedektör sektöründeki dedektörler ile JEO FİNDER AZ  PLUS DEDEKTÖRÜN farkını daha iyi anlayacaksınız.jeo finder az plus 2 başlık olarak verilmektedir 26×32 ebatındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır.  jeo finder az plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan  40×40 ebatındaki derin arama başlığı sayasinde 2 metre  net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tesbitler yapabilmektedir. jeo finder az plus ileri dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası türkiye patent Enstitüsü  tarafından firmamız tarafından  tescillenmiştir. jeo finder az plus 3.5 TFT Renkli ekran olması arama menüsü kolaylığı derinlik hesaplama özelliği ve daha bir çok farklı özelliği bir arada bulundurması ile türkiye de ilk olma özelliğine sahiptir.

JEO FINDER AZ PLUS Türkiye patent ensitütüsü tarafından firmamız adına ismi ve markası tescillidir.

JEO FINDER AZ PLUS Gerçek 2D Renli TFT ekran  görsellerini videolarını ve özelliklerini inceleyerek arazimizdeki veya ofisdeki deneme stantlarımızda test ederek  diğer marka modellerle arasındaki farkı gerçek anlamda görme imkanına sahip olabilirsiniz.JEO FİNDER A-Z PLUS Aynı anda bütün metallerin cinslerine göre rekli 2d canlı grafik tesbit yapabilme en ve boylarını aynı anda anlamamızı sağlamaktadır.

 

JEO FİNDER A-Z PLUS  İster 2D renkli canlı grafik tespit arama bölümünde olsun. İster IP sayısal  arama sisteminde olsun,  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.JEO FİNDER AZ PLUS  IP özelliği sayesinde tek tuşta otamatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tesbit ve ayrım yapabilme özelligine sahip olmasıdır. Jeo finder az plus ile Değersiz metalleri kapatarak ister altın ister gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.