Bize Ulaşın: 0216 342 43 19
ÜRÜNLER
Fırsat Ürünleri
  • Geri

Kargo Ve Siparis

ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ Alışveriş Sistemi ve Prosedürü

Dedektör markaları, yeraltı görüntüleme cihazları ve alan tarama cihazları  Satın alma ve kiralama sistemi

1.Asya Dedektör Teknolojileri Alış veriş mağaza sitelerimiz'den Ana Sitemiz olan www.asyadedektor.com sitemizdeki adresinden alışverişlerinizi ister üye olarak isterseniz de üye olmadan alış veriş yapabilirsiniz.

Bizleri yakından takip etmek için feesbook sayfamıza ve youtube kanalımıza, Üye olabilmek için "Yeni Üyelik" veya "Facebook ile bağlan" linklerini kullanabilirsiniz.

2.Mağazamızdan satın almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

Arzu ederseniz almak istediğiniz bir ürünü 'Hemen Al' tuşuna basarak, ürün eklenmiş şekilde direk alışveriş sepetinize yönlendirilirsiniz.

3.Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahil değildir.

4. Asya dedektör teknolojileri mağazasındaki ürünleri sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme ve havale ile %5  ive daha fazla indirim için mutlaka mağaza ile iletişime geçiniz.0216-342-43-19—0536-560-70-90—0545-560-70-90 Taksitli ödeme şekline devam etmek için satın alacağınız ürünün Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra"Satın Al"butonuna tıklayın.

5.Ödemenizi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır.

Girdiğiniz Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır.

Sipariş verdiginiz ürün olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail ve/veya SMS gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6.Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7.Ürün sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz Daha geniş kapsamlı bilgi için yada internet üzerinden alış verişinizi tamamlamada yardımcı olması için MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ İle iletişime geçiniz ilertişim bilgileri

0216-342-43-19—0536-560-70-90—0545-560-70-90